Kde to som ???

Vitajte v kuchynskom kútiku. Do tohto kútika patrí všetko, čo sa týka stravovania. Od zaobstarávania potravy, cez jej prípravu, až po konzumáciu. Je práve toto vôbec pre niekoho príťažlivé? To posúdiť v danom momente žiaľ nedokážem… Môžem však objasniť, prečo som sa rozhodol založiť túto webovú lokalitu. Pred nejakým časom sme sa spolu s priateľkou Zuzanou nasťahovali do spoločného bytu. Všetko by bolo krásne, až na to, že nikto z nás nevie variť. A tu nastáva kameň úrazu. Varenie som si vzal na starosť ja. O vlastné recepty a skúsenosti pri varení by som sa rád podelil, keďže si myslím, že nie som úplne sám, kto sa ocitol v takejto situácii.

Keby náhodou túto stránku nikto neobjavil, tak jej obsah tu ostane ako denník neznámeho kuchára. Bude to niečo ako úplne nový, prevratný typ kuchárskej knihy, ktorú raz  určite vydám aj knižne. Ak by ste mali záujem spolupracovať pri vytváraní tejto stránky, zaregistrujte sa.


Ak vás gastronómia nezaujíma, kliknite na gombík a vyberte si inú  oblasť vášho záujmu. Prípadne napíšte, čo sa vám páči alebo nepáči, respektíve, čo vám tu chýba, na kontaktnú adresu:

diera@diera.sk